Wyniki błyskawicznego rozdania paryskiego - jak zawsze z bonusem


Nie znoszę rozdań!

Uczciwie mówiąc, nie do końca. Lubię moment, kiedy planuję, że coś komuś podaruję. Lubię szykować prezenty, pakować je do woreczków... I lubię moment wysyłania, kiedy mam świadomość, że komuś ta przesyłka sprawi przyjemność.

Ale nienawidzę losować, a jeszcze bardziej rozstrzygać. Zawsze wówczas czuję żal, że nie mam możliwości obdarowania wszystkich. :(

Tym razem także stało się tak, że odpowiedzi przekroczyły moje oczekiwania. Pełne pogody, ciepła, osobiste opowieści, wrażenia, dary serca. Dziękuję Wam pięknie i naprawdę przykro mi, że nie mam dość próbek, by podziękować nimi za każdy komentarz. Zaraz odpiszę na wszystkie.

A zanim to nastąpi - szybkie rozstrzygnięcie.Zestaw paryskich próbek wygrywa Aleksandra GGS - za komentarz i za to, ze była ze mną przez całą tę relację dając mi mnóstwo radości.

Dodatkową nagrodę składająca się między innymi z poniższego zestawu próbek i książeczek Serge Lutens prześlę Urszuli. W końcu umówiłyśmy się na wspólną wyprawę do Paryża. :)A ponieważ dysponuję także pięknym zestawem perfum dla panów - poniższe pudełeczko z próbkami perfum marki G.Nejman, książeczki próbek Serge Lutens oraz próbkę najnowszej męskiej kompozycji Guerlain L'Homme Ideal otrzyma ode mnie Tomek Mazur.Jeszcze raz dziękuję za komentarze i udział w tym błyskawicznym mini rozdaniu.
Zwycięzcom gratuluję i proszę o kontakt na maila: blog@sabbathofsenses.com

Wszystkich zapraszam do odwiedzania SoS. Już wkrótce paryskie recenzje. :)

Komentarze

 1. Hurrrraaaaa! Jak ja się cieszę! ( a teraz skaczę z radości, gdybyś nie wiedziała). Poranek zaczął się dość ponuro, pomimo słońca za oknem , a tu taka radość! Myślę że mnie opromieni na wiele dni.
  Nie dosyć ,że będę mogła testować i testować ciekawostki z Twojej podróży, to jeszcze te miłe słowa...no ,że byłam i że RADOŚĆ przyniesłam (słowo przekręcone z pełną świadomością ). :-)
  Dziękuję . Idę pląsać dalej . Z radości. Bo będzie uczta. Paryska uczta.
  :-))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze mi przynosisz radość. Komentarze, ludzie, którzy piszą, współtworzą ze mną atmosferę tego miejsca - to moja nagroda za blogowanie. Największa i najpiękniejsza. Naprawdę - to nie są puste słowa. :)
   Lubię sprawiać radość. :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo. Jest mi miło, że mogłam strawić Ci radość. :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty