Najpiękniejszy flakon świata węduje do…

Kochani, dnie stają się dłuższe, ciemność traci władzę nad światem, rodzą się bogowie i nadzieja na lepsze jutro.  Wszystkim Wam spełnionych nadziei, pięknych dni i pogodnych nocy życzę jutro, pojutrze i zawsze.

Ten radosny czas we wszystkich niemal kulturach jest okazją do okazywania sobie sympatii i obdarowywania upominkami. Mnie w tym roku udało się zdobyć dla Was upominek wspaniały: cenny i unikatowy flakon Black Cube Swarovski Edition marki Ramon Molvizar.

Fundatorem nagrody o wartości 4 195 zł jest firma Szmaragd i Diament – autoryzowany dystrybutor marki Ramon Molvizar – o czym przypominam dziś po raz ostatni, gdyż za chwilę wszystko stanie się jasne.

Ostatnie pytanie konkursowe brzmiało:

Z jakiej miejscowości pochodzi twórca kompozycji Black Cube?


Odpowiedź brzmi oczywiście: z Molvizar. Ramon Bejar urodził się w miasteczku Molvizar.

Wszystkie pytania konkursu wybrałam tak, by stałym i uważnym czytelnikom Sabbath of Senses nie sprawiły problemu. Mimo to do finału dotarło niespełna 20 osób – bez uchybień proceduralnych i odpowiadając prawidłowo na pytania. Każda z biorących udział osób miała swoje miejsce w tabelce, w której zaznaczałam wszystko, wszyściuteńko. 🙂

Dziękuję Wam  za wspólną zabawę i z przejęciem obwieszczam:

Najpiękniejszy flakon, 

jaki miałam w ręku w całym swoim życiu wygrywa:

Kasiunia K-P

Dysponuję zachowanym zrzutem z maszyny losującej – nie publikuję go jednak, żeby osobie na drugim miejscu nie było przykro.

Gratuluję szczęśliwej właścicielce i proszę o podanie adresu do wysyłki.

Pozostałym Uczestnikom zabawy jeszcze raz dziękuję za udział. Mam nadzieję, że nowy rok solarny będzie dla Was pełen wspaniałych niespodzianek od losu. Takich naprawdę cennych… Miłości, przyjaźni, satysfakcji. I flakoników wszelkich także. 🙂

Cudownych Świąt, Kochani.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

15 komentarzy o “Najpiękniejszy flakon świata węduje do…”

 1. Czy to ja???? Nie wierzę!!!!!!! Boże jak się cieszę. Strasznie dziękuję!!! Nie potrafię wyrazić jak bardzo. Dziękuję z całego serca i życzę wszystkim wesołych świąt.
  PS. Ciągle nie wierzę, że to ja. To chyba sen 😀

  1. Klaudia Heintze

   Haha! Twoja reakcja przypomina mi mnie sprzed trzech tygodni. Byłam an wręczeniu pewnej ważnej w moim środowisku nagrody. Odczytano laureata, a ja przejęta wagą wydarzenia siedziałam i myślałam o tym, jak niesamowita to jest nagroda i jak wspaniałego człowieka imię nosi. I już, już miałam zacząć bić brawo laureatowi, kiedy załapałam, że wyczytano moje nazwisko i teraz wszyscy patrzą na mnie.
   Gratuluję Ci serdecznie. Odpiszę na maila i umówimy się na wysyłkę lub przekazanie. Bywam w Twoich okolicach, a konieczność przekazania tego cuda kurierowi śni mi się po nocach… I nie są to przyjemne sny.

  2. Klaudia Heintze

   Muszę jeszcze dodać jedno: czy Ty widzisz te komentarze? Widzisz tych cudownych, pozbawionych zawiści, życzliwych ludzi, którzy po prostu z uśmiechem gratulują wygranej?
   Jak ja kocham to miejsce. Jaką jestem szczęściarą, że mnie odwiedzacie…

  3. Ja do tej pory nie mogę uwierzyć 🙂 Czekam na wieści i jeszcze raz przesyłam serdeczne podziękowania. I gratuluję wspaniałego grona czytelników. Bardzo Wam dziękuję za miłe komentarze.l :)) Cieszę się, że mogę być częścią takiego grona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy

Réglisse Noire – 1000 Flowers

Réglisse Noire to po prostu Czarna Lukrecja. Do lukrecji czuję gwałtowną awersję. Do całkowicie czarnych pasków, ślimaczków czy krążków szczególną. W Réglisse Noire lukrecji jest

Czytaj więcej »

To lubię!

Zostałam otagowana! Prosta zabawa, a ile radości. Tag brzmi tak, jak tytuł posta. Ładnie, prawda? Zasady też są proste: Napisz, kto przyznał ci tę nagrodę.

Czytaj więcej »