Ostatnie pytanie w konkursie Black Cube Swarovski Edition


Dziś rozpoczynamy ostatni etap mikołajkowo - świątecznego rozdania, w którym nagrodą jest piękny i cenny flakon Black Cube Swarovski Edition marki Ramon Molvizar.


Drugie pytanie konkursowe brzmiało:
Jak nazywają się pierwsze znane z nazwy perfumy stworzone na bazie alkoholu?

Odpowiedź to: Woda Królowej Węgier lub inaczej Larendogra.
Nazwa ta wykorzystywana była już w czasach Królowej Elżbiety Węgierskiej, uznaje się ją wiec za nazwę własną, nie opisową.


Trzecie pytanie konkursowe brzmi:
Z jakiej miejscowości pochodzi twórca kompozycji Black Cube?
Tym razem tylko trzy dni na odpowiedź (do północy z 23 na 24 grudnia włącznie).

Szczegóły konkursu znajdziecie w pierwszym konkursowym poście: KLIK.


Przypominam: w losowaniu biorą udział wyłącznie osoby będące jawnymi, publicznymi obserwatorami Sabbath of Senses, które w terminie udzieliły odpowiedzi na wszystkie trzy pytania konkursowe zachowując zasady dotyczące tytułów wiadomości.

Tym razem w tytule wiadomości proszę wpisać: Black Cube 3.


W ostatniej wiadomości, poza poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe, podać należy nicka, pod jakim obserwuje się SoS, linki do ewentualnych udostępnień (na Facebooku i blogach).

Zainteresowanie konkursem jest ogromnie, proszę Was więc o zastosowanie się do powyższych zasad. Będę musiała te setki punktów przeliczać i wprowadzać do "maszyny losującej"w Wigilię.

Miłej zabawy. :)

Komentarze

 1. Bardzo dziękuję za ten konkurs. Dostarczył mi sporo zabawy :) Mam nadzieję, że wszystkie odpowiedzi były poprawne. Od razu też z miejsca gratuluję zwycięzcy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. <3
   Najbardziej kocham to miejsce za klasę i fantastyczny charakter ludzi, którzy je odwiedzają.

   Usuń
 2. Wysłane :) Choć i tak mam przeczucie, że położyłam pytanie nr 2 :(( Ciekawe ile osób wzięło udział :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za dużo. :(
   Ja za każdym razem najpierw się cieszę jak dzika, że coś Wam mogę podarować, a potem wpadam w doła, bo chciałabym wszystkim, a mam tylko jeden flakon... Myślałam nawet, żeby przestać robić rozdania, ale jeśli mogę coś dla was dostać to... no zawsze kusi. Bo przecież ta jedna osoba będzie szczęśliwa.

   Usuń
  2. Myślę, że jak się nie wygra to jest to mały smutek w porównaniu z wielką radością, którą można komuś podarować :) No i pozostaje nadzieja, że może następnym razem się powiedzie. Poza tym przy ciekawszej formule konkursu, nie samo losowanie, pojawiają się dodatkowe emocje i fajna zabawa.

   Usuń
 3. No cóż, jak to rasowa gapa... poprzednio wysłałam maila ze złym tytułem (wariacja na temat...), więc tym samym żegnam się ze swoimi szansami i trzymam kciuki za pozostałych. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam. Serce mi pękło. :(

   Usuń
  2. Trudno, strata czegoś, co jeszcze nawet nie było moje nie boli aż tak bardzo. ;) Jakoś z tej ekscytacji nie przetworzyłam informacji, że właściwy temat jest obowiązkowy tak jak publiczne obserwowanie i odpowiedź na trzy pytania. :)

   Ale jest plus! W końcu ogarnęłam googlowe komentowanie i mogę u Ciebie normalnie pisać, o. :) Pewnego pięknego dnia na pewno uda mi się też z sukcesem ustawić sobie jakieś zdjęcie zamiast "B"... ;)

   Usuń
 4. Ostatnie pytanie. Mam nadzieję, że się udało. Obserwuje jako ja. Udostępnione. Mail na skrzynce. Pozostaje mi tylko czekanie i marzenie. Powodzenia dla Wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyslalam :-) a powiedz mi sabbath jesli drugiego meila wyslalam z tematem "konlurs black cube" a nie "black cube 2" aebtak czy tak z prawidlowa odpowiedza to sie liczy czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nienawidzę tego pisać, ale nie. Muszę jakoś odsiewać. Strasznie mi przykro. :(

   Usuń
 6. Poszedł trzeci mail, chyba wszystko prawidłowo. Powodzenia dla uczestników i dla Sabbath w liczeniu tych wszystkich zgłoszeń :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnia wiadomość e-mail powędrowała w świat. Teraz z ekscytacją czekam na wynik losowania. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzeci mail został wysłany :). Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ostatnia odpowiedź poszła. Życzę wszystkim powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wysłałam. Ale wcale nie jestem pewna odpowiedzi.:-( Ale zabawa i tak udana. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty