Polecane perfumerie

To nie jest reklama.
To są perfumerie, które znam, w których bywam, w których robiłam zakupy i których stosunek do klienta jest taki, jakiego sobie – jako klientka – życzę.
I nie pytajcie, czy mają oryginały.
Mają!
Inaczej by ich nie było w polecanych.

Logotyp Perfumerii Quality Missala

Od 1991 roku właścicielka perfumerii – pani Stanisława Missala – przybliża polskim miłośnikom perfum najbardziej luksusowe marki świata.
Imponująca oferta, stale rosnąca sieć butików i najwyższy standard obsługi.
Liczne wydarzenia: uroczyste premiery, spotkania z najważniejszymi postaciami perfumiarskiego świata, warsztaty i pokazy.
Wszystko to sprawia, że Perfumeria Quality jest wyjątkowa.
Polecam osobiście. Także jako klientka, bo pierwsze zakupy w Quality robiłam ponad dwie dekady temu, kiedy jeszcze nie śniło mi się o pisaniu bloga.

Warto dodać, że Quality ma w ofercie własne, bardzo wysokiej jakości perfumy: Qessence, Qamour i Qmentis.

Adres strony: perfumeriaquality.pl

Perfumeria Lulua

Lulua to perfumeria niszowa na wskroś.
W ofercie znajdziemy marki nie tyle luksusowe, co oryginalne. Wielkie – jak Comme des Garcons, Nasomatto czy Zoologist – i zupełnie nieduże – jak Olympic Orchids, Pineward czy kultowe Slumberhouse.
Lulua promuje też polskich twórców, takich jak Piotr Czarnecki i Jakub Pietrynka.

Dla miłośników niszy miejsce obowiązkowe i ukochane. Od wielu lat.

Adres strony: lulua.pl

Miejsce, które jest czymś więcej, niż perfumerią.
Założone przez Ninę Kowalewską – Motlik, jedną z najbardziej szanowanych bizneswoman w Polsce, dziennikarkę, twórczynię sukcesu wydawnictwa Harlequin w Polsce, prezeskę zarządu New Communications (reprezentującej między innymi CNN, Financial Times, The Economist), partnerkę promującego Polskę na świecie projektu Superbrands. Wiele można pisać o Ninie. Ale najważniejsze jest to, że w każdy swój projekt wkłada całe serce.

Sense Dubai jest owocem miłości Niny Kowalewskiej – Motlik do perfum. Dzięki szerokim kontaktom – także na Bliskim Wschodzie – udało jej się stworzyć unikalną linię perfum Sense Dubai, dostępną tylko w Sense Dubai. Klejnotem koronnym kolekcji jest Sense Warsaw.

Adres strony: sensedubai.pl