Polecam


Oto perfumerie, które polecam z absolutnym zaufaniem i przekonaniem, że warto.
Sprawdzone wielokrotnie pod kątem atrakcyjności i oryginalności oferty, nieskazitelnej fachowości obsługi, pełnego szacunku i wyrozumiałości stosunku do klienta.
Najlepsze z najlepszych.
A inaczej pisząc: najlepsze miejsca na perfumeryjnej mapie Polski.


Perfumeria specjalizująca się w niszy luksusowej, lecz z asortymentem wykraczającym daleko poza te ramy.
Najbogatsza pod względem różnorodności oferty, organizująca wiele unikatowych eventów i spotkań, z siecią lokalizacji w całej Polsce.
Dodatkowo Perfumerię Quality Missala charakteryzuje wyjątkowe, osobiste podejście do klienta.


Luksusowa marka stworzona przez hiszpańskiego perfumiarza Ramona Bejara.
Polski oddział jest jednym z najprężniej rozwijających się na świecie.


Perfumeria specjalizująca się w perfumach naprawdę niszowych - niewielkie marki, niewielkie partie, wyjątkowe i zazwyczaj niebanalne kompozycje.
W ofercie wiele marek indie i niezależnych.
Lokalizacje w Krakowie i Katowicach, doskonała obsługa i doskonała, starannie dobrana oferta.


Perfumeria orientalna w najlepszym ujęciu tego słowa. Specjalnością Sense Dubai są ekskluzywne kompozycje Yas Perfumes - dostępne poza Zatoką Arabską wyłącznie w Warszawie - oraz unikalne zapachy własne stworzone na Bliskim Wschodzie specjalnie dla tego konkretnie podmiotu.
W ofercie także kadzidła, olejki i inne cuda Orientu.Perfumeria mająca w ofercie marki niszowe i ekskluzywne. Starannie wybrana oferta obejmująca najciekawsze brandy z całego świata, osobista i kompetentna obsługa i rosnąca sieć lokalizacji czynią Mood Scent Bar jedną z najciekawszych perfumerii nie tylko w Polsce.
Niewielka, stylowa perfumeria w pięknej Pszczynie. Istnieje z miłości do perfum niszowych i prowadzona jest z wielkim sercem.
Oferta będąca wynikiem autorskich wyborów właścicielki - Pani Kariny.

Najstarsza perfumeria w Polsce - miejsce magiczne i piękne. Tradycja łączy się tu z nowoczesnym podejściem do obsługi klienta, a perfumy najbardziej nobliwych marek znajdują swoje miejsce w ofercie tuż obok kompozycji marek rewolucyjnych i nowoczesnych.

Niezwykłe miejsce w pięknym Żywcu - niewielka niszowa perfumeria prowadzona z pasją. Unikatowe marki - często dostępne wyłącznie w Perfumerii Greta, osobisty stosunek do klienta i doskonały kontakt.


Perfumeria z tradycjami mieszcząca się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce - na prowadzącym na Sopockie Molo deptaku, vis a vis Krzywego Domu.
Interesująca oferta, wydarzenia dla klientów, możliwość zasięgnięcia porady nie tylko perfumeryjnej. 

Komentarze

Popularne posty