Przypomnienie o konkursie z perfumerią Yasmeen

Moi drodzy, przypominam o trwającym do piątku włącznie konkursie, w którym zdobyć można zestawy próbek perfum z orientalnej perfumerii Yasmeen.

Każdy zestaw to pięć dowolnie wybranych próbek.

 

Ogłoszenie wyników nastąpi prawdopodobnie w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek rano. Do tego czasu jestem bowiem w rozjazdach.

Czym Pachnie Sabbath na krótkich wakacjach? Mam ze sobą Harrisę, Atlas Cedar i Carbone. W czwartek wrócę do domu, przepakuję się i wymienię te miłe zapachy na ciężką artylerię: Arso, Royal Oud i Black Afgano.

Czy mówi Wam coś termin Polcon? 🙂

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

17 komentarzy o “Przypomnienie o konkursie z perfumerią Yasmeen”

 1. Bardzo życzę bardzo udanych wakacji. Bo wakacje to świetna instytucja.
  Zadroszczę. Nie tyle wakacji, tu bym zbluźniła, sama miałam ich miesiąc, ale tej zabieranej atylerii. Minimalizując masę i objętość plecaka nie ma mowy o flaszkach, zresztą odlewki też nie miałyby racji bytu. U mnie były więc zapachy potu, kurzu, pleśni, kup przeróżnego pochodzenia i innych nieczystości, gdzie niegdzie przetykane świeżymi ziołami i arczą. A pod koniec dwa marzenia: 1. pochodzić po płaskim, 2. wyperfumować się.
  Ten Polcon to zawodowo jak rozumiem? W takim razie masz odjechaną pracę – czapka z głowy 🙂
  Ojeny, czy Ty masz w tych kręgach ksywkę na "F"?????

  1. Wakacje to raptem trzy dni w tym roku. I to w przerwie remontu. A taka prawdziwa wyprawa, bez perfum i luksusów – bezcenna. Zamieniłabym się… 🙂
   Myszo, a czemu pytasz o ksywkę i skąd ten pomysł? Tylko jeśli mogę prosić o oświecenie mnie mailem, nie tu, będę zobowiązana. 🙂

   Hihi, to kluczenie chyba jest odpowiedzią na Twoje pytanie trochę… 🙂

 2. Życzę dobrej zabawy!
  A skoro już tam będziesz, to możesz szturchnąć ode mnie imć Bretta – ileż można czekać na kontynuację? 😉

 3. O tak.Polcon klub miłośników SF
  Podobno nawet ma gościć Erich Von Daeniken:)
  życzę ci również udanej imprezy:)
  pozdr,

  1. No niestety. Ma gościć. On i kilku innych oszołomów.
   W ramach bloku 2012, czyli takiego o oszołomach właśnie, ale i tak sporo bywalców Polconów nie jest zachwycona. :]

   dziękuję za życzenia. Pędzę spać. 🙂

  1. Niestety. Na Falkon mam daleko, a impreza jakoś nie urzekła mnie tak, jak Bachanalia (w ubiegły weekend byłam) czy Nordcon. Może to wina okoliczności? Może tego, że jednak w Lublinie znam mniej osób, niż w Zielonej czy nad morzem? W końcu na Falkonie byłam tylko dwa razy.
   Zwykle w październiku i listopadzie staram się nadgonić bardziej lokalne imprezy. I odpocząć. Odpoczynek to jest coś, o czym marzę ostatnio… Może za rok się wybiorę?

   A Ty na Falkon się wybierasz? jesteś "nasza"? :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy

Zestawy próbek Chopin rozlosowane

Dzień dobry Bez wstępów i zagajeń obwieszczam z przyjemnością, że zestawy próbek z najnowszej, ekskluzywnej serii Miraculum ufundowane przez Perfumerię Greta w Żywcu powędrują do…

Czytaj więcej »

Etro Messe de Minuit

Messe de Minuit jest kadzidłem nietypowym. Ma typowe dla Etro, ale w kontekście „kościelnej” nazwy dziwaczne nuty otwarcia: pomarańczowa skóra na skórzastym labdanum. Trwa ten

Czytaj więcej »