Rozstrzygnięcie rozdania próbek od firmy Szmaragd i Diament

Dziś rozstrzygnięcie rozdania sprzed tygodnia. Przypominam, ze próbki przygotowała dla Was firma Szmaragd i Diament – wyłączny polski dystrybutor perfum Ramon Molvizar, Cuarzo Signature i Vibrational.

 Zestaw przedstawia się następująco:

 

Sabbath of Senses jest blogiem praworządnym i legalnym, dlatego nagrody „przyznaje” komisja w składzie: ja, a nie „losuje” komisja w składzie: ja.

Komisja jest wprawdzie niewyspana, ale przyznaje i tego będziemy się trzymać.

Tym razem przyznała ona komisja nagrodę osobie obserwującej pod bardzo ładnym pseudonimem Rincewind99

Komisja gratuluje Rincewind99 szczęścia w wyborach i prosi Rincewind99 o maila z adresem, aby mogła komisyjnie spakować i komisyjnie nadać przesyłkę z próbkami. Po dokonaniu tych czynności komisja komisyjnie napisze maila o nadaniu przesyłki. 🙂

Na informację o przyjęciu nagrody czekam trzy dni: do niedzieli 12 sierpnia, do północy, W przypadku braku kontaktu ze strony laureatki, nagroda zostanie przyznana kolejnej osobie.

***

Recenzja pióra (a raczej klawiatury) Rincewind99 ukaże się na Sabbath of Senses w ciągu miesiąca od dnia odebrania przesyłki.

Wszystkich obserwujących zapraszam na trwające rozdanie próbek z oferty Perfumerii Quality, zaś spragnionych poznania dzieł Ramona Bejara na kolejne rozdanie pakietu próbek perfum tego kompozytora, które odbędzie się we wrześniu.

Przy okazji informuję, że zdobycie jednej z nagród nie eliminuje Zwycięzcy z walki o kolejne pakiety (o których rychło będzie dużo i ciekawie). Powodzenia!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

21 komentarzy o “Rozstrzygnięcie rozdania próbek od firmy Szmaragd i Diament”

 1. haha 🙂 KOMISYJNIE potwierdzam przyjęcie do wiadomości informacji powyższej – poznaję nick 🙂 a to już wiele jak na tyle osób przewijających się przez blogosferę 🙂 Gratulacje 🙂

 2. Wiesz co, brałem kiedyś udział w konkursie organizowanym przez pewną pefumerię internetową. Były bodajże do wygrania cztery flakony perfum. Nawet wygrałem jeden, ale nie o tym chciałem. Otóż uczestnicy konkursu, aby wziąć w nim udział musieli mieć zarejstrowane konto i na tym koncie napisanych co najmniej 5 opinii dot. produktów perfumerii. Przyznanie nagród odbyło się poprzez komisyjne losowanie. I tu zaczyna się prawdziwy cyrk. Otóż, jedna z uczestniczek (wyjątkowo upierdliwa) podniosła zarzut, iż perfumeria zorganizowała loterię, a na organizację loterii trzeba mieć zgodę Ministerstwa Finansów! Perfumeria zasięgnęła opinii swojego prawnika i ten wyjaśnił, że perfumeria nie organizowała loterii w rozumieniu ustawy o grach i zakładach wzajemnych, gdyż uczestnicy ZABAWY a nie loterii NIE kupowali żadnych losów, zatem organizator nie pobierał od uczestników żadnych pieniędzy za losy.
  Dlatego z uwagi na powyższe, nie powinnaś się obawiać zarzutów, że robisz coś niezgodnego z prawem.
  Pozdrawiam!

  1. Łukaszu, usiłowałam napisać do ciebie maila po edycjo konkursu, ale okazało się, że wysłałam go do innego czytelnika Łukasza.
   Co do przepisów: ustawa mówi o loterii, w której uczestnicy nabywają losy, czyli możliwość wzięcia udziału. Pojęcie "nabywania" jest nieostre, nie obejmuje wyłącznie zakupu, lecz także na przykład promocyjne gratisy do zakupów albo nagrody za uczestnictwo czy członkostwo. Stąd nasze obawy.
   Myślę, ze z czasem to się rozstrzygnie, na razie bloggerzy wolą się asekurować. Ja też.
   Ale bardzo dziękuję za Twoją uwagę. Poważnie, sama myślę, ze skoro nic na tym nie zarabiam (a nawet dopłacam, bo przecież płacę za wysyłki), nie dochodzi do żadnego obrotu środkami finansowymi, a loteria ma na celu wyłącznie promocję pewnej dziedziny sztuki to nie powinna podpadać pod ustawę. Ale wiem też, że w razie konfrontacji z Urzędem Skarbowym, najpierw doprowadzają Cię do ruiny, a potem dopiero zastanawiają się, czy ma to sens. 🙁

 3. Do mnie nic nie dotarło, ja nie znam się na bloggerze, więc nie wiem, czy jest możliwość wysłania maila u mnie 😉
  Tak, ale za gratisy płacimy pośrednio, za członkostwo także płacimy. Bloggerzy nie są podmiotami komercyjnymi. Takie drobiazgi jak próbki można rozlosowywać ile dusza zapragnie. Paranoja z tym wszystkim.

  1. Nie ma możliwości, niestety. Próbowałam.
   Mam nadzieję, ze masz rację. Poczekam aż coś się wyjaśni i, jeśli będzie to legalne, wrócę do losowań. Okropnie źle się czuję musząc wybierać jedną osobę. Najchętniej obdarowałabym wszystkich.

  2. Już naprawiłem bloggera do wysyłania maila. Nie wiedziałem, że na obecną chwilę nic tam nie wyświetlało. Kiedyś pokazywało blogi, które obserwuję.

 4. Rincewind99

  Czytam tego posta po raz trzeci i nie mogę wciąż uwierzyć! Strasznie się cieszę :))) Zaraz wysyłam maila!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy

Perfumeryjne BHP

Poradnika część kolejna, tym razem krótko i konkretnie: Czy perfumy mogą wywoływać alergie? Oczywiście, że mogą. Perfumy zawierają wiele przeróżnego pochodzenia substancji, często w sporym

Czytaj więcej »