Informacje dla uczestników warsztatów 8 marca

Trochę się opuściłam z częstotliwością wpisów, ale daję Wam słowo – nie leniuchuję.

Przygotowuję się do jutrzejszych warsztatów: pracuję nad prezentacją, wybieram esencje, robię listę testerów, które przywiozą dla Was perfumerie Luxury for Less i Oryginały.com.

Zwiedzałam też przy okazji przepiękny, zabytkowy Gmach Sejmu Śląskiego, w którego najbardziej reprezentacyjnej sali będziemy mieli możliwość się spotkać.

 

Osobom spoza Katowic być może przydadzą się informacje o sposobie dotarcia na warsztaty.

Gmach sejmu Śląskiego mieści się przy ulicy Jagiellońskiej 25. Jeśli ktoś dojeżdża pociągiem – najlepiej opuścić dworzec „tylnym wejściem” – nie od trony Galerii Katowickiej, lecz od Placu Andrzeja. A jeszcze lepiej zapytać o wyjście na ulicę Kościuszki.

Ulicą Kościuszki najprościej jest przejść do Placu Karola Miarki (kawałeczek pod górkę) i na placu skręcić w lewo w Jagiellońską. Po chwili spaceru docieramy do Gmachu Sejmu Śląskiego, którego – daję Wam słowo – nie da się przeoczyć.

Aby dotrzeć do sali marmurowej należy wejść do gmachu wejściem od strony ulicy Ligonia Placu Sejmu Śląskiego. Czyli nie od tej strony:

Lecz od strony Uniwersytetu Śląskiego

 

i Pomnika Wojciecha Korfantego:

Tak wygląda wejście:

Po wejściu rrafiacie do reprezentacyjnego westybulu:

Po lewej będzie dla Was przygotowana szatnia.

Sala Marmurowa znajduje się  na pierwszym piętrze, dokładnie nad wejściem do gmachu. Wystarczy wejść po schodach.

Warto spojrzeć w górę:

Sala Marmurowa to najbardziej reprezentacyjna sala w gmachu. Jestem szczęśliwa i dumna, że mogę Was zaprosić na spotkanie w takim miejscu:

Na zdjęciu widoczne są przygotowywane na spotkanie warsztatowe stoły. Zaś przez okna widać budynek Uniwersytetu Śląskiego stojący przy Placu Sejmu Śląskiego.

 

Robione telefonem zdjęcia nie oddają jej urody sali, ani gmachu, dlatego na koniec pozwolę sobie jeszcze raz posłużyć się pięknym zdjęciem Jana Menlicha (z zasobów Wikimedia Commons):

Spotykamy się jutro, 8 marca o godzinie 15:00.

 

Panie wybierające się na katowicką Manifę informuję, że zdążą bez problemu. 🙂

Ostatnią dobrą nowiną jest to, że erfumeria Luxury For Less przygotowuje dla Was zestawy próbek i flakon pięknych perfum z nutą oud, który rozlosujemy wśród uczestników warsztatów.

Do zobaczenia!

***

Impreza objęta Honorowym Patronatem Wojewody Śląskiego

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Katowice

  Projekt zorganizowany we współpracy z Instytucją Kultury Katowice Miasto Ogrodów

  • Zdjęcia pierwsze, drugie i ostatnie: JanMenlich z zasobów Wikimedia Commons: LINK

  Udostępnij:

  Facebook
  Twitter
  Pinterest
  Email

  8 komentarzy o “Informacje dla uczestników warsztatów 8 marca”

   1. Katarzyno, ja jestem perfumeryjnym nomadą. prowadziłam już spotkania w wielu miastach. Kto wie, może kiedyś zaprosi mnie jakaś instytucja z Twoich okolic?

  1. Yupi!
   Dotarłem po warsztatach do domu, cały i zdrowy! Osoby które nie były niech żałują!!!! Pełen profesjonalizm jak zawsze 🙂 Warsztaty super!

   Chapeau Bas! Sabbath <3

   1. To się cieszymy, że dotarłeś cały i zdrowy:) Ja wczoraj jeszcze długo po powrocie zasnąć nie mogłam, taka podekscytowana byłam…bardziej po niż przed – dziwne co? 🙂

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Popularne wpisy