Dobre wieści z Quality

.
Mawia się, ze brak wiadomości to dobre wiadomości. Tym razem wiadomości są dobre także kiedy ich nie brak. :)


Po pierwsze z entuzjazmem donoszę, że na półki Quality trafiły dwa nowe zapachy Profumum Roma: Arso i Battito d'Ali.
Cena za oba taka sama, jak za wszystkie pozostałe zapachy Profumum: 760 zł/100ml.


Mam już także konkretne wiadomości dotyczące nowych zapachów Montale. 

Zarówno Dark Aoud, jak i Moon Aoud pojawią się na półkach Quality po 15 maja.
Dodatkową rewelacją jest fakt, że wraz z nimi do oferty wejdzie wyczekiwany Full Incense.


Są powody do mruczenia. :)

Komentarze

  1. Czy to tekst sponsorowany przez perfumerię Missala?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie, podobnie jak żaden inny na tym blogu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też mam dziś powody do mruczenia... :-) Już o siódmej rano czarny kot przebiegł mi drogę: wiedziałam, że to będzie dobry dzień! Sabb kochana, bardzo dziękuję za próbkę OI, właśnie dotarła! Zapach mnie zachwycił! :-) Nie potrafię go opisać tak pięknie, jak Ty opisujesz zapachy... Ale czuję w nim słodycz, bardzo słodką i pociągającą. A w głębi tej słodyczy coś bardzo mocnego i pikantnego. Coś, co nie pozwala rozleniwić, rozmarzyć się tą słodką grą wstępną i stawia cię z powrotem na nogi... Dla mnie: piękny zapach - wyrazisty, zdecydowany i niebanalny. No ale ja nie jestem znawczynią zapachów... :-)
    Właśnie kombinuję jak tu próbkę od Ciebie na stałe utrzymać przy nosie, tak żeby ręce nie były zajęte i mogły robić coś innego... I wymyśliłam, że chyba klamerką od bielizny się uda... Lecę spróbować... :-) Wielkie dzięki! :-)

    OdpowiedzUsuń
  4. Już zapisałam się na próbowanko ;))

    OdpowiedzUsuń
  5. Ojoj, coś mi się zdaje, że za chwilę rozlegnie się chór mruczków ^__^

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie wiem czy mam mruczec czy nie ale wiem, ze Cie serdecznie pozdrawiam... :-) M

    OdpowiedzUsuń
  7. Rzeko, cieszę się, ze Ci się spodobał. Spróbuj zapolować na Allegro - czasem trafiają się flakoniki w przyzwoitej cenie. Zapach jest trwały i ekspansywny - wart wydatku.


    Skarbku, ja już flaszki zaplanowałam. Przebieram kopytkami z niecierpliwości. ;)


    Kat, kto to wie? Ja jestem napalona jak piętnastolatek na Dodę. :)


    Mamsan :*

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty