Urodziny Quality z niespodzianką

.

 

Perfumeria Quality Missala świętuje w tym roku dwudziestolecie swego istnienia. Z okazji okrągłej tej rocznicy Pani Stanisława Missala wraz z rodziną zaprasza klientów i sympatyków Quality na urodzinowe spotkania, które odbędą się 24 listopada w Perfumerii w Hotelu Marriott i 26 listopada w Blue City. 25 listopada natomiast świętować będzie się w perfumeriach Quality w Opolu, Wrocławiu, Poznaniu i Toruniu. Szczegóły znajdziecie na stronie perfumerii.

Lista atrakcji i niespodzianek długa, ale nie pisałabym o tym, gdyby nie to, że mam okazję zabawić się w donosiciela i zdradzić Wam, że zapowiadana „niespodzianka” to będzie naprawdę COŚ. Pachnącego. 

Niestety, mogę być tylko półdonosicielem (jak półprzewodnikiem) i nie napiszę, co konkretnie, ale do udania się na spotkanie zachęcam. 

A w czwartek puszczę parę. Z gwizdem. 🙂

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

3 komentarze o “Urodziny Quality z niespodzianką”

  1. karminowe.usta

    Wczoraj kupiłam tam perfumy:) Te perfumerie mają niższe ceny od tych samych produktów dostępnych w sieciówkach, poza tym odnoszę wrażenie, ze co poniektóre zapachy są ładniejsze od tych samych z Douglasa czy Sephory. To jest dziwne zjawisko, bo to niby ten sam produkt.
    W każdym razie 25.11 wybiorę się do niej:)

  2. Karminowe Usta – a jaki zapach kupiłaś? 🙂
    Co do ładniejszych zapachów, to chyba tylko dzięki miłej atmosferze. :))) Jestem przekonana, że mają te same produkty, co Sephory i Douglasy. Różnica może wynikać ze świeżości testerów albo poziomu ich przegrzewania. Tylko to mi do głowy przychodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy