Przypomnienie o rozdaniu flakonu Mad et Len od perfumerii Lu’Lua

Przypominam, jeszcze tylko do końca tego tygodnia zgłaszać można swój udział w rozdaniu 100 ml flakonu perfum Figue Orange niszowej firmy Mad et Len ufundowanego dla Was przez niszową perfumerię Lu’Lua. 

Link do posta z konkursem: KLIK

A tak wygląda nagroda:

 

 

Niespodzianek nie koniec. Kiedy dotrzemy do 500 obserwatorów (a wygląda na to, że stanie się to lada moment),  trzeba będzie to uczcić, prawda?

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

5 komentarzy o “Przypomnienie o rozdaniu flakonu Mad et Len od perfumerii Lu’Lua”

    1. Tak, ale ja do niedzieli nie jestem w stanie wygospodarować nawet chwili. Jeśli dożyję, zacznę od poniedziałku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy

Saffron Rose Grossmith

O marce Grossmith czytałam już jakiś czas temu, kiedy wchodzili na rynek ze wskrzeszonymi klasykami z końca XIX wieku. Wizerunek firmy jest bardzo klasyczny; otwarte

Czytaj więcej »

Sabbath of Senses w TV

W imieniu własnym i Rodin TV zapraszam na piątkowe „Drugie śniadanie przy kawie”.  Z okazji Dnia Kobiet rozmawiać będziemy o tym, czy istnieje związek między

Czytaj więcej »