Przypomnienie o rozdaniu


Moi Drodzy, ponieważ ostatni konkurs został przeze mnie nader skwapliwie przywalony kolejnymi wpisami przypominam, że jeszcze tylko przez parę godzin zgłaszać można swój akces do rozdania, w którym nagrodami jest aż osiem zestawów próbek ofiarowanych Wam za moim pośrednictwem przez współpracujące z blogiem firmy: perfumerię Lu'Lua, perfumerię Quality, perfumerię Yasmeen oraz firmę Szmaragd i Diament.

 
 Post z rozdaniem znajdziecie tu:

Przy okazji z przyjemnością donoszę, że do grona firm ofiarujących próbki dla czytelników Sabbath of Senses dołączyła firma Mati Trading. Pierwsze podarunki będę mogła przekazać Wam lada dzień. :)Przypominam też o tym, że wciąż jeszcze można wpłynąć na wybór flakonika perfum Rasasi, który podaruje nam perfumeria orientalna Yasmeen. 

Ankieta na prawym pasku bocznym pozwoli Wam podjąć z nami tę decyzję. Flakonik rozlosujemy jeszcze w tym miesiącu, z okazji arabskiego Święta Ofiarowania Id al-Adha. O krótki artykuł na temat samego święta i związanych z nim zwyczajów poprosiłam panią Justynę Nyczyk, która jest wielką miłośniczką arabskiej kultury. Będę więc miała dla Was nie tylko wspaniały prezent, ale też ciekawy tekst. :)

Pozdrawiam ciepło w chłodną, jesienną sobotę. 

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Haha! Oczywiście sobotę. Piątkowa impreza nieco ciężka była. Dopiero wstałam i czuję się zmarnowana jak po dwóch, a nie jednym dniu weekendu. :)
   Dziękuję!

   Usuń
 2. zawsze podziwiałam osoby, które potrafią opisać zapachy, bo przypuszczam, że kocham je tak samo jak Ty:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie bardzo się cieszę, ze tu zajrzałaś i mam nadzieję, że z nami zostaniesz. :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty