Patronat Wojewody Śląskiego i Sala Marmurowa dla warsztatów Sabbath of SensesZ radością i szczerą dumą donoszę, że Warsztaty Perfumeryjne, które będę miała przyjemność poprowadzić dla Was 8 marca objęte zostały Honorowym Patronatem Wojewody Śląskiego.

Ze względu na dużą liczbę chętnych zmianie uległa lokalizacja spotkania. Dzięki uprzejmości Władz województwa warsztaty odbędą się w prestiżowej Sali Marmurowej Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

Sala Marmurowa mieści się w zabytkowym Gmachu Sejmu Śląskiego przy ulicy Ligonia 46 - tym samym, w którym znajduje się Sala Błękitna stanowiąca poprzednią lokalizację.


  • Spotkanie odbędzie się 8 marca 2014 o godzinie 15:00 w Sali Marmurowej Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach mieszczącej się w zabytkowym Gmachu Sejmu Śląskiego przy ulicy Ligonia 46.
  • Przewidywany czas trwania warsztatów: 3 godziny.
  • Wstęp wolny.
 

Zapisy przyjmuje koordynator spotkań warsztatowych z okazji Dnia Kobiet - Fundacja Piaskowy Smok.

 

Zgłaszać można się do wyczerpania miejsc pisząc na adres:
piaskowy.smok@gmail.com
Impreza objęta Honorowym Patronatem Wojewody Śląskiego

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Katowice

Projekt zorganizowany we współpracy z Instytucją Kultury Katowce Miasto Ogrodów


 ***


Wśród uczestników rozlosowany zostanie flakon perfum niszowych oraz zestawy próbek z oferty perfumerii Luxury for Less.Serdecznie zapraszamy!


Komentarze

  1. Może uda mi się powtórnie zapisać. Poprzednią rezerwację odwołałem z innych względów ale coś się zmieniło i jednak mogę być...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty