Wynik rozdania z Sense Dubai

 
Kochani,
z przyjemnością melduję, że wylosowałam zwycięzcę cennego zestawu obłędnych zapachów Ajmal z serii Purely Orient.

Zestaw obejmuje 10, nie 9 próbek, ale nie miałam wszystkich w oryginalnych kartonikach.


Mozolnie wklepałam te nicki w random choice generatora, dorzuciłam duble za refleks i za komentarze pod recenzjami (zawsze to robię), kliknęłam i... Pomyślałam, że nikt mi nie uwierzy. Więc może kliknę raz jeszcze? Ale serio, jak sens miałoby robienie losowego konkursu i podwójne losowanie?

Pamiętam, jak kiedyś na warsztatach flakon od współorganizatora wylosowała przyjaciółka, która zgodziła się być moją asystentką... Tylko wtedy wszyscy widzieli losowanie. i nie losowałam ani ja, ani ona.

Wracając do meritum: nagrodę wygrywa PIERWSZA osoba, która skomentowała post.

Gratuluję serdecznie!
Ładnie też proszę o wiadomość z adresem do wysyłki na maila: blog@sabbathofsenses.com

Dziękuję wszystkim biorącym udział i obiecuję, że to nie ostatnie losowanie na SoS.
Zawsze obiecuję i na razie dotrzymuję słowa. :)

Komentarze

 1. I jaki piękny nick <3 gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ok, zobaczyłam wyniki i...nie uwierzyłam. Nie wierzyłam w swojego farta nawet, kiedy napisałam już maila do Klaudii maila i ona odpisała. Ale dziś dotarły próbki (absolutnie ekspresowo!) i...są cudowne! Pierwsze wąchanie za mną i jedyne, co do czego nie mogę się zdecydować to czy wolę tę część słodszą perfum, czy jednak te mocniejsze, mroczniejsze i cięższe zapachy! Ale, ale! Patrzę na nie i powtarzam sobie - przecież nie muszę wybierać, przynajmniej jeszcze nie :) Wszystko zależy od okazji, a okazja nadarza się wspaniała. Jedziemy z mężem w weekendową podróż poślubną ;) Zamierzam więc i siebie i jego zaskakiwać tymi zmysłowymi zapachami przez cały weekend i jeszcze dłużej! Dziękuję, dziękuję, dziękuję! I idę zachwycać się dalej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! Bardzo się cieszę, że nie pokonały Cię te mocarne zapachy. Ba! Nawet znalazłaś w nich słodszą część. ;)
   Taki dodatkowy wzrusz mi daje myśl o tym, ze Wasza podróż poślubna będzie pachniała cudownymi orientami oz tej serii. Jednak życie czasem jest milsze, niż się człowiek spodziewa.
   Cudownej podróży Wam życzę. <3

   Usuń
 3. W sumie prawdopodobieństwo wypadnięcia jakiegoś nicku jest dokładnie takie samo dla pierwszej osoby, i dla środkowej, i dla ostatniej - tylko jakoś tak automatycznie spodziewamy się czegoś ze środka, a nie z krańców :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty