Wiadomości w sprawie Sonoma Scent Studio i nowe źródełko

Dostałam ostatnio od Laurie maila dotyczącego dostępności Jej zapachów w Polsce. Na życzenie Imbry i Poli, za zgodą Laurie podaję do wiadomości jego treść (bez imponderabiliów).

Nowe pudełka dla perfum Sonoma Scent Studio wreszcie są i wyglądają tak, jak powinny, można więc zamawiać na: sonomascentstudio.com

Rozmowy z polską perfumerią trwają, niestety koszty wysyłki via FedEx są tak wysokie, że ceny robią się nieprzyzwoicie wysokie. Szukamy lepszego rozwiązania (gdyby ktoś miał pomysł, proszę o podzielenie się, bo mnie osobiście na zapachach SSS zależy, choć kolejną flaszeczkę Fireside Intense mam już zaklepaną).

W charakterze wieści pocieszającej: część oferty Sonoma Scent Studio dostępna jest w Europie, konkretnie w monachijskim butiku Sundhaft.

Link do produktów marki: KLIK

Można zamawiać bez ryzyka kontaktów z Urzędem Celnym. I nie będziemy już jedynym krajem, w którym dostępne będą zapachy SSS.

W kwestii wyboru dostępnych „tytułów”: selekcji nie dokonał dystrybutor, lecz los: Laurie dysponuje na razie tylko tymi pięcioma zapachami, ale zamówienia na kolejne esencje zostały już wysłane.

 

Przy okazji słowo o samym Sundhaft. W ofercie wysyłkowej mają także perfumy Cale Fragranze d’Autore, Aftelier Perfumes, Antica Farmacista, Illuminum, Six Scents, Dawn Spencer Hurwitz, Susanne Lang, Damien Bash, Auguste Parfums, Anamor czy Aroma M. Pełna lista marek tu: KLIK. Jest ich sporo i niektóre nader smakowite.

Cena wysyłki na terenie Unii Europejskiej 12 E.

Można zamawiać próbki.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

7 komentarzy o “Wiadomości w sprawie Sonoma Scent Studio i nowe źródełko”

 1. Ale z tego co widzę to pod zakładką "PROBEN BESTELLEN" jest info, że można zamówić próbki dowolnie wybranych zapachów w ilości min 3 max 9 szt po 3 Euro za próbkę, w koszcie tym zawarta jest cena wysyłki. Można zamówic po jednej próbce z jednego zapachu. Robi się to przez wypełnienie formularza, który ukazuje się po nakliknięciu na w.w. zakładkę.

 2. Ha! jest! Jest zakładka! Nie widziałam jej (a szukałam). Zaraz poprawię. Jesteś wspaniała. Będę zamawiała, oj będę… 🙂

 3. Corpse Bride

  Zamawiam niektore zapachy w "Sündhaft",fajny Butik i przemili wlasciciele.Kupilam "To dream " Sonomy i "Sharp" Adrea Maack 8ciekawy,bardzo niekonwencjonalny zapach,szkoda,ze taki nietrwaly…
  Ty mnie zaciekawilas SSS,super !!!!

 4. zaczarowany pierniczek

  Niecierpliwie czekałam na jakieś wieści o SSS, szkoda, ze jeszcze troche poczekam na te zapachy w Polsce, ale dobrze, że jest alternatywa w postaci Niemiec.
  Pytanie do Feline albo innych doświadczonych w tej materii – jaka jest pojemność tych próbek z Sündhaft? bo nie wiem czy zamawiać teraz, czy czekać aż ojro stanieje ;P

 5. wiedźma z podgórza

  Też dołączam do tych, którzy czekają, barrdzo cierrpliwie. 😉
  Chociaż Czarnej Ambry jak nie było, tak nie ma. Ech.. 🙂 Cóż, dla mnie sprowadzanie z USA jednego flakonu mija się z celem. Za duże ryzyko, że tak rzeknę. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy