Do zobaczenia w Warszawie?


Moi drodzy, zamilknę na kilka dni... Lecz bynajmniej nie dlatego, że czuję się znudzona czy znużona pisaniem dla Was.
Zostałam zaproszona na otwarcie pierwszego polskiego Domu Perfumeryjnego i zaprawdę powiadam Wam, nie wyobrażam sobie, bym mogła odmówić sobie przyjemności uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Pani Stanisława Missala od lat już nosiła się z zamiarem stworzenia miejsca, które będzie czymś więcej, niż perfumerią. Czymś więcej nawet, niż prowadzoną z wielką pasją perfumerią.W tym roku się udało.

Dom Perfumeryjny na Bemowie otwiera swoje podwoje dla wszystkich miłośników perfum już dziś o 17:00.

Najlepszą wiadomością jest to, że i Wy wszyscy jesteście zaproszeni. Ale o tym już wiecie. :) Podzielę się więc tylko z Wami opublikowanym na stronie Quality planem okolicznościowych spotkań i warsztatów i zmykam w drogę. Dla mnie to prawie wyprawa.


Zostawiam Was na dwa - trzy dni z ostatnią szansą na udział w rozdaniu listopadowych próbek i zapowiedzią wspaniałego prezentu mikołajkowego, który przygotowujemy dla Was z panem Marcinem Malikiem z firmy Szmaragd i Diament. Zachęcam do głosowania w ankiecie, choć decyzja chyba już zapadła...


Komentarze

 1. Sabb, do Warszawy się nie wybiorę, ale liczę na obszerną relację! Baw się dobrze :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero teraz zauważyłam, że to nie jest tylko nowa perfumeria, ale dom perfumeryjny. Tym bardziej, nie mogę się doczekać. Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. wow... baw się dobrze, cykaj zdjęcia... rób notatki :) A potem pokaż co tam zebrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O kurczę! Może się wybiorę?

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba nigdy nie żałuję, że wyprowadziłam się z Warszawy - ale w takich momentach myślę, że stolica to nie jest takie złe miejsce...Szkoda, że w skały stamtąd daleko, i przede wszystkim - że mieszkania tak koszmarnie drogie, bo zwyczajnie nas na kupno tam mieszkania nie stać. Czekam na relację i fotki:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja się przejdę w sobotę na kadzidła. ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Dlaczego mam zajęcia w ten weekend! :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Rozminiemy się o włos w tym wielkim mieście. Bardzo żałuję:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty