Sabbath mówi Serwus - audycja w Radio Katowice


Jeśli nie mieliście okazji słuchać Radia Katowice w środę 30 października, a macie ochotę dowiedzieć się, o czym rozmawialiśmy z okazji Halloween z prowadzącymi audycję "Serwus": Kirą Burzanowską, Szymonem Kępką i Marcinem Wielgusem - zapraszam Was do odtworzenia pliku audio.
Pozdrawiam  jesiennie. :)

Komentarze

 1. Posłucham wieczorem na deser. Coraz częściej myślę o jakimś zlocie perfumowym :P Skończę remont to będę kombinować :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Słuchałem oczywiście ale chętnie posłucham raz jeszcze twojej miłej barwy głosu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz cudowny głos. Kwiatowo piżmowy ale nie mydlany raczej waniliowy...Jak przyjemnie posłuchać Cię od rana:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sylvio, wiesz... Coś w tym jest. :)
   Chciałabym mieć głos drzewny, kadzidlany - głęboki, z lekką chrypką. Niestety, natura dała mi bardzo wysoką barwę i nic na to nie poradzę.
   Dziękuję za piękne porównanie. Bardzo oryginalne. :)

   Usuń
 4. sylvia - stawiam na jaśmin i osmanthus podbity liściem figowym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie kwiat pomarańczy:)

   Usuń
  2. Uwielbiam Was! Daję słowo. :D

   Usuń
  3. Tak Sabb, jaśmin o kojącym obliczu, jak ten w zielonej herbacie. Rozładowujący nieokiełznane energie. Zarazem refleksyjny i wyciszający, taki przy którym nawet dzika bestia cofa się krok w tył by zastanowić się nad swoimi poczynaniami... ;)

   Usuń
 5. Hahhahhahaa Sabbb wiedziałam, po prostu wiedziałam, że mroczna szamanka perfumiarstwa jest niezadowolona z głosu o barwie i czystości kryształu ale czy właśnie nie te sprzeczności i dysonanse czynią ludzi wyjątkowymi?? Coś w tym jest że tak jak piszą dziewczyny( i chłopaki;)) masz głos trochę kwiatowy z podbiciem piżmowym. Lekki i kobiecy ale też bardzo zmysłowy. Świetnie się Ciebie słucha i myślę, że jakby obmierzło Ci wszystko inne mogłabyś z powodzeniem robić karierę radiową i mówić chodźby cokolwiek ( :D) i tak by słuchano.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty