Sabbath mówi Serwus – audycja w Radio Katowice

Jeśli nie mieliście okazji słuchać Radia Katowice w środę 30 października, a macie ochotę dowiedzieć się, o czym rozmawialiśmy z okazji Halloween z prowadzącymi audycję „Serwus”: Kirą Burzanowską, Szymonem Kępką i Marcinem Wielgusem – zapraszam Was do odtworzenia pliku audio.

Pozdrawiam  jesiennie. 🙂

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

14 komentarzy o “Sabbath mówi Serwus – audycja w Radio Katowice”

 1. Posłucham wieczorem na deser. Coraz częściej myślę o jakimś zlocie perfumowym 😛 Skończę remont to będę kombinować :).

 2. Masz cudowny głos. Kwiatowo piżmowy ale nie mydlany raczej waniliowy…Jak przyjemnie posłuchać Cię od rana:)

  1. Sylvio, wiesz… Coś w tym jest. 🙂
   Chciałabym mieć głos drzewny, kadzidlany – głęboki, z lekką chrypką. Niestety, natura dała mi bardzo wysoką barwę i nic na to nie poradzę.
   Dziękuję za piękne porównanie. Bardzo oryginalne. 🙂

  1. Tak Sabb, jaśmin o kojącym obliczu, jak ten w zielonej herbacie. Rozładowujący nieokiełznane energie. Zarazem refleksyjny i wyciszający, taki przy którym nawet dzika bestia cofa się krok w tył by zastanowić się nad swoimi poczynaniami… 😉

 3. Hahhahhahaa Sabbb wiedziałam, po prostu wiedziałam, że mroczna szamanka perfumiarstwa jest niezadowolona z głosu o barwie i czystości kryształu ale czy właśnie nie te sprzeczności i dysonanse czynią ludzi wyjątkowymi?? Coś w tym jest że tak jak piszą dziewczyny( i chłopaki;)) masz głos trochę kwiatowy z podbiciem piżmowym. Lekki i kobiecy ale też bardzo zmysłowy. Świetnie się Ciebie słucha i myślę, że jakby obmierzło Ci wszystko inne mogłabyś z powodzeniem robić karierę radiową i mówić chodźby cokolwiek ( :D) i tak by słuchano.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy

Maria Amalia Morris

. Wstęp będzie dziwaczny, dotyczy bowiem recenzji na blogu Fragrancebouquet, którą to recenzję poznałam na długo przed zapachem i która zwróciła moją uwagę głównie ze

Czytaj więcej »