Warsztaty perfumeryjne z okazji Dnia Matki


W imieniu organizatora - Fundacji Piaskowy Smok i własnym zapraszam na kolejne spotkanie warsztatowe poświęcone sztuce perfumeryjnej.

Podczas spotkania omówione zostaną podstawy wiedzy o perfumach i ich użytkowaniu oraz kwestie związane z bezpieczeństwem stosowania kompozycji perfumeryjnych w życiu codziennym.

W ramach obszernego bloku praktycznego uczestnikom warsztatów zaprezentowane zostaną esencje zapachowe charakterystyczne dla poszczególnych grup olfaktorycznych oraz przykłady ich występowania w kompozycjach perfumeryjnych.

Na specjalne życzenie osób, które nie mogły uczestniczyć w warsztatach 8 marca powtarzamy część praktyczną poprzedniego spotkania. Aby jednak nie zanudzić tych, którzy mają ochotę na powtórkę, użyjemy nieco innych esencji i nieco innych kompozycji zapachowych. Obiecuję także nowe anegdoty. :)
Spotkanie odbędzie się 31 maja 2014 o godzinie 15:00 w centrum Katowic. Przewidywany czas trwania warsztatów: 3 godziny.

Uwaga! Ponieważ ilość miejsc w sali, którą obecnie zarezerwowaliśmy na warsztaty, wynosi maksymalnie 25, prosimy zgłaszać się jak najszybciej na adres mailowy piaskowy.smok@gmail.com.
 
24 maja podamy informację, czy możemy liczyć na większą salę i rozszerzyć listę.

Wstęp wolny.Komentarze

 1. Wielka szkoda, że to za daleko dla mnie :( PS - moja mama też lubiła Masumi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam trochę taki cyrk objazdowy, więc są szanse, ze zaprosi mnie jakaś perfumeria lub instytucja kultury bliżej Ciebie. Będzie wtedy okazja się poznać. :)

   Usuń
 2. Mam nadzieję, że tym razem mi się uda - poprzednio powaliło mnie choróbsko, które okazało się jednym z rzutów alergii (której nigdy nie miałam, więc nie przyszło mi do głowy, żeby się leczyć w tym kierunku):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam nadzieję. :)
   Chyba łączę Cię z wizażowym nickiem. Pisałaś w wątku... Czy mylę się?

   Usuń
  2. Pewnie, VI4 - tylko tutaj muszę używać jakiegoś konta, a mam tylko w google - mężowe:)

   Usuń
 3. Szkoda ze nad morzem nie ma takich warsztatów...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na takie warsztaty w okolicach Torunia-Warszawy albo Szczecina! A tak to życzę udanego, pachnącego spotkania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja czekam na Kraków :):):)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty