Galeria wiosennnego konkursu fotograficznego

Przyszła pora na galerię zdjęć wiosennego konkursu fotograficznego.

Przypominam, że nagrodą główną jest dowolnie wybrany flakon perfum mark Miya Shinma ufundowany przez perfumerię LaSelection.

Już wiem, że jury w składzie: właścicielka perfumerii LaSelection Tatiana Grabowska, fotograf Michał Dagajew, organizatorka konkursu Klaudia Heintze z Sabbath of Senses – będzie miało trudny orzech do zgryzienia. Zobaczcie, jak bardzo trudny:

Mam nadzieję, że podobały Wam się zdjęcia.

Wyniki ogłoszę jutro.

Miłego dnia!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

24 komentarze o “Galeria wiosennnego konkursu fotograficznego”

  1. Klaudia Heintze

   Nie było żadnej. Nie dostałam żadnych zdjęć od Kamila. Czy dostałeś potwierdzenie, że dotarły? Bo wysyłałam po każdym mailu.

  2. Nie dostałem potwierdzenia, a fotkę wysłałem 23.03 o godz 12.35 ale spoko, trudno. I tak miały marne szanse w porównaniu z tymi tu. Alleluja 😉

  3. Klaudia Heintze

   Jest mi strasznie przykro. Na sto procent nie dostałam tego maila 23 marca. Naprawdę mi przykro. 🙁

  1. Klaudia Heintze

   Widziałam u Poli na wallu facebookowym jeszcze zdjęcie, gdzie Kingdom wygląda jak serce. Piękne.

  1. Klaudia Heintze

   Wszystkie te zdjęcia z różami są piękne. Podobnie jak seria z tabletem. Im bardziej oglądam tę galerię, tym bardziej jestem załamana tym, ze nie mogłam nagrodzić wszystkich. Myślę, że w przypadku tych zdjęć na ich niekorzyść zadziałało to, że przyszło kilka bardzo podobnych.

 1. Sabb ale ja to wiem :), to z tym "znikniętym" to był taki żart po prostu tutaj mi się to bardzo spodobało dodaje dynamiki mam wrażenie że zaraz druga połowa wróci na miejsce więc zawieszam wzrok- wiem jestem dziwna :P.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy

Black Cube Ramon Molvizar

Zapachy Ramon Molvizar to dla mnie lekcja pokory i nauczka na przyszłość. Przeglądając informacje o firmie i (co istotne) oglądając zdjęcia zbytkownych flakonów, myślałam głównie

Czytaj więcej »

Amouage Homage Attar

. Dostałam ostatnio bardzo miłego maila. Jego Autor (którego serdecznie pozdrawiam) grzecznie, z humorem i polotem wypomniał mi, że ignoruję marki typu Amouage, czy Creed.

Czytaj więcej »