Czy perfumy to popkultura? – Sabbath of Senses na Warsaw Comic Con

Pytanie o to, czy perfumy to sztuka pojawia się na SoS systematycznie. Jako pytanie retoryczne, bo dla mnie oczywiste jest, że tak.

Dziś pytam o popkulturę. I również bez wahania odpowiadam twierdząco. Dzieła sztuki, które stały się codziennością milionów to przecież popkultura właśnie.

Odbywające się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemczech Comic Cony od lat są wielkimi świętami popkultury.

Podczas pierwszego polskiego Comic Conu, który odbędzie się w terminie 1 do 4 czerwca w nowoczesnym centrum targowym Ptak Warsaw Expo, poza klasycznymi blokami tematycznymi związanymi z szeroko pojętą popkulturą, organizatorzy przygotowali także interesujący blok naukowy. I w tym właśnie bloku naukowym będę miała przyjemność wystąpić.

W sobotę o godzinie 14:00 wygłoszę wykład pod tytułem:

Czy nauka sprzyja uwodzicielom – feromony: prawdy i mity.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z programem imprezy. Czekają na Was gwiazdy kina i telewizji, wielokrotnie nagradzani pisarze i twórcy komiksów, znani youtuberzy i naukowcy. A wśród nich ja. 🙂

Tutaj znajdziecie program całego Comic Conu z podziałem na dni: KLIK

A tu informację o wejściówkach – jedno i czterodniowych: KLIK

Zapraszam!

Co: Warsaw Comic Con
Gdzie: Ptak Warsaw Expo

Kiedy: 1-4 czerwca 2017

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

1 komentarz o “Czy perfumy to popkultura? – Sabbath of Senses na Warsaw Comic Con”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy

Trzy Smocze Pocałunki

Le Baiser du Dragon Cartier edt, edp i ekstrakt – porównanie Wpis dedykuję Dzikiej Truskawie, która namawiała i Aragonte, która obdarowała mnie Smokami do testów.

Czytaj więcej »