Wyniki rozdania perfum Maison Gabriella ChieffoDługi weekend był długi i męczący. Przynajmniej dla mnie. Jest siódma rano, a ja ciągle pracuję. Wybaczcie więc małą zwłokę w ogłoszeniu wyników.


Co napisawszy z radością obwieszczam, że zestawy ufundowanych przez Perfumerię Quality próbek znalazły nowych właścicieli.

Pierwsze dwa zestawy wędrują - jako premia za zainteresowanie tematem i aktywne uczestniczenie w cyklu recenzyjnym - do:

Poli
Narde

Dwa pozostałe wylosowały dwie dobrze znane mi z komentowania na SoS panie:


Gratuluję! Marka jest absolutnie niesamowita. Nie mają ani jednego przeciętnego zapachu. Obiecuję wiele wrażeń.

Wszystkim dziękuję za wspólną zabawę. Zwycięzcom gratuluję raz jeszcze i proszę o adresy do wysyłki na maila: blog@sabbathofsenses.com


Do poczytania wkrótce. A jeśli ktoś ma ochotę na spotkanie, zapraszam na otwarty wykład, który wygłoszę w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki w środę 10 maja o godzinie 16:00.

Wykłady będą odbywały się w Silesia City Center.

Komentarze

 1. O jaka miła wiadomość dla mnie na zakończenie dłuuuugiego weekendu. Bardzo się cieszę, że poznam zapachy Maison Gabriella Chieffo !!! Poli, Narde i Ars Longa Vita Brevis 2 serdecznie gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej dziękuję! Bardzo się się cieszę i gratulacje dla pozostałych szczęściarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla wszystkich! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Acquasala, perfumy na które najbardziej czekałam przetestowane (oczywiście przesyłka z próbkami dotarła i bardzo dziękuję :)) Powiem więc krótko mnie Acquasala zachwyciły. Nuty morskie są tu tak wplecione, że zupełnie mi nie przeszkadzają, a nawet w występującym tu połączeniu bardzo mi się podobają. Dziękuję, że mogłam poszerzyć swoje zapachowe horyzonty, bo sama bym po te perfumy nie sięgnęła. I oczywiście z miłą chęcią przystępuję do testowania pozostałych kompozycji tej marki :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty