Charytatywne warsztaty z tworzenia perfum w Katowicach

 
Aktualności z życia SoS są takie, jak czasy, w których żyjemy.
Praktycznie cała aktywność autorki bloga aktualnie koncentruje się na działaniach związanych z potrzebami, które pojawiły się w związku z rosyjską inwazją na Ukrainę.
Przepraszam Was, ale są rzeczy ważniejsze, niż perfumy.

Wczoraj razem z Piotrem Blakiem - Twórcą BLAK Perfumes poprowadziliśmy transmisję live i licytację zestawów perfum zaoferowanych przez Piotra. Live jest do zobaczenia na fanpage Sabbath of Senses i BLAK Perfumes na Facebooku.

A dziś zapraszam Was na warsztaty z kreacji w Katowicach.


Warsztaty odbędą się 12 marca w Katowicach w siedzibie szkoły tańca Swing City przy ulicy Sokolskiej 31.
Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć własne perfumy.
Perfumy złożone będą z esencji i baz przygotowanych przez prowadzącą warsztaty Klaudię Heintze - ekspertkę z dekadą doświadczenia w prowadzeniu tego typu wydarzeń.
Zapewniamy również wsparcie prowadzącej przy dopracowywaniu kompozycji.
Flakoniki i fiksator także w cenie.
Każdy uczestnik zakończy warsztaty z flakonem własnych, wysokiej jakości, absolutnie unikalnych, indywidualnych perfum.
Cały przychód z warsztatów idzie na pomoc objętej wojna Ukrainie i jej obywatelom, którzy znaleźli schronienie na terytorium Polski.

Praktycznie wygląda to tak:

1. Licytujecie warsztaty w odpowiednim poście w wydarzeniu.
Licytacja trwa do 11 marca, do 12 w południe.
Post licytacyjny: KLIK

2. Cztery osoby, które zadeklarują najwyższa kwotę wygrywają.

3. Na adres blog@sabbathofsenses.com wysyłacie potwierdzenie przelania wylicytowanej kwoty na konto organizacji charytatywnej pomagającej Ukrainie (lista w osobnym poście).

4. Spotykamy się 12 marca o 17:00 w siedzibie Swing City i mamy mnóstwo radości oraz perfumy.

Zarówno organizatorka, jak i, goszczące warsztaty , Studio Tańców Swingowych Swing City w Katowicach podejmują działania całkowicie charytatywnie i nie czerpią z nich żadnej korzyści.
Koszt materiałów warsztatowych (esencji, chemii, szkła, sprzętu laboratoryjnego) pokrywa Sabbath of Senses.
Koszt sali i katering (kawa, herbatka) bierze na siebie Swing City.
 

Wydarzenie wystartowało wieczorem na Facebooku i znajdziecie je tutaj: KLIK

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z ideą, wzięcia udziału w licytacji i/lub do zaproszenia znajomych do udziału.

Jeśli nie macie konta na Facebooku, a chcecie wziąć udział w warsztatach - napiszcie komentarz i (jeśli się nie znamy z wcześniejszych tego typu akcji) wyślijcie maila weryfikacyjnego na adres blog@sabbathofsenses.com

Postaram się to skoordynować z Facebookiem. 😏
Na razie 4 najwyższe kwoty to 250, 260, 333 i 363.

Od razu uprzedzam też, że w piątek 18 marca planujemy charytatywny wykład warsztatowy w gościnnych progach Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego w Skierniewicach.
Wykład przeznaczony będzie dla studentów kosmetologii, ale jest nadzieja, że uczelnia zgodzi się także na coś otwartego.
Bedę dawała znać na bieżąco.

Zapraszam serdecznie. 💛💙💛💙💛💙💛
Komentarze

 1. Chciałam tylko podziękować Ci za te inicjatywy oraz za to, że nazywasz rzeczy po imieniu. W Ukrainie trwa rosyjska inwazja, niesprowokowana przez nią wojna, giną niewinni ludzie. Ta wojna jest również wojną informacyjną, w której Polska znajduje się na pierwszej linii frontu. To bardzo ważne, żeby rozpowszechniać konkretne komunikaty, wystrzegać się eufemizmów, które zacierają rzeczywistość .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz absolutną rację. Narracja Rosji o nazistach, fabrykach broni i zapobieganiu wojnie to jest bezczelność. Wypowiedzi przywódcow religijnych z, rzekomo pokojowo nastawionym Franciszkiem i Dalaj Lamą włącznie, to skandal.
   Dziękuję Ci za komentarz. I od razu mowię, to nie jest moje ostatnie słowo, kolejne charytatywne wykłady i warsztaty już zaplanowane. lata moment ogłoszę.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty