Warsztaty na Festiwalu „Zmyśmian”

Rok 2017 to rok szczególny dla miłośników zmysłowej poezji Bolesława Leśmiana – w tym roku przypada bowiem 140 rocznica urodzin i 80 rocznica śmierci poety. Z tej okazji w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu odbywa się festiwal „Zmyśmian” – impreza stworzona dzięki dofinansowaniu z Narodowego Centrum Kultury, w ramach programu „Kultura – Interwencje 2017”.

Z przyjemnością zapraszam na warsztaty zapachowo – perfumiarskie stanowiące część jubileuszowego festiwalu.

Warsztaty odbędą się 27 października bieżącego roku.

Początek o godzinie siedemnastej.

Warsztaty są bezpłatne, ale w związku z ograniczoną liczbą miejsc należy zapisać się osobiście w Saloniku lub vie e-mail (bibliograficzny@bmino.pl) najpóźniej do 25 października.

Podczas warsztatów wykorzystane zostaną dzieła sztuki perfumiarskiej z oferty zaprzyjaźnionej z blogiem Perfumerii Quality Missala.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

20 komentarzy o “Warsztaty na Festiwalu „Zmyśmian””

 1. Ars Longa Vita Brevis

  Uwielbiam Leśmiana – mój ulubiony poeta, choć nie cierpię poezji 😉
  Zazdroszczę wszystkim Inowrocławianom i mieszkańcom okolicznych miejscowości 🙂

 2. Byłam wczoraj. Cudowne spotkanie. Jestem maniaczką perfum mam ich w swojej kolekcji 171 sztuk i wydawało mi się że wiele wiem. Oj jak się myliłam 😀 Poznałam wiele niszowych zapachów o których pojęcia nie miałam jak również miałam okazję poznać nuty zapachowe. Pani Klaudia cudowna. Serdecznie pozdrawiam. Sylwia

  1. Klaudia Heintze

   Bardzo dziękuję za wspólne warsztaty i za odwiedziny na blogu.
   Spotkanie z ludźmi dzielącymi moją pasję to dla mnie zawsze wielka radość.
   I oczywiście – gratuluję wspaniałej kolekcji perfum.

 3. Ja także byłam na warsztatach.Pani Klaudia kobieta z wielką wiedzą w temacie perfumiarstwa. Osoba cudowna,ciepła i serdeczna.Mam także sporą kolekcję ale ciągle odkrywam nowe zapachy.Gdy kupię nowy zapach będę zawsze myślała o spotkaniu z panią. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję 😍

  1. Klaudia Heintze

   Pani Magdaleno, ja także ciągle odkrywam i ciągle od nowa się zachwycam.
   Dziękuję za wspólne warsztaty i za komentarz. To, co Pani napisała o kupowaniu nowego zapachu to jedna z najmilszych rzeczy, jakie kiedykolwiek przeczytałam. I zarazem największa nagroda za pracę wkładaną w przygotowanie warsztatów. Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie.

 4. Ja też tam byłam, choć z przyczyn ode mnie nie zależnych tylko na części spotkania. Cudowne przeżycie, tak żałuję, że nie mogłam zostać do końca. Uwielbiam zapachy, mam sporą kolekcję, ale te zaprezentowane przez Panią Klaudię, rzuciły mnie na kolana. Bardzo dziękuję, że mogłam choć w połowie być na takim cudownym, pachnącym spotkaniu.

  1. Klaudia Heintze

   I ja bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas i przemiły komentarz.
   Zapachy na warsztaty zawsze wybieram bardzo starannie – tylko te najpiękniejsze i najlepsze. I zawsze jestem bardzo szczęśliwa, gdy zostają docenione.
   Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

 5. Niezwykle ciekawe spotkanie z zapachami oraz prawdziwą skarbnicą wiedzy o perfumach w osobie prowadzącej. Dziękuję Ci Klaudio, że chcesz i potrafisz dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi.

  1. Klaudia Heintze

   Bendigo, dziękuję Ci za wspólne warsztaty i rozmowę po nich. Fantastycznie było spotkać Cię ponownie. Mam nadzieję, że uda nam się powtórzyć to kiedyś. I może jakaś kawa po warsztatach? Przecież tak nam się dobrze rozmawiało. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne wpisy