Wprowadzenie do wywiadu z Martine Micallef i Geofreyem Nejmanem


We wtorek 27 października Dom Perfumeryjny Quality Missala odwiedzili założyciele marki M.Micallef: Martine Micallef i Geoffrey Nejman. Przyjechali do Polski promować najnowsze perfumy M.Micallef - mroczne i tajemnicze Akowa.


Miałam przyjemność uczestniczyć we wszystkich oficjalnych oraz niektórych nieoficjalnych częściach wizyty tej ujmującej pary w naszym pięknym kraju, spieszę więc do Was z relacją ze spotkań, recenzją zapachu, masą zdjęć oraz, oczywiście, obszernym wywiadem, który tym razem będzie naprawdę, naprawdę wyjątkowy. Dość rzec, że gdy przewidziany na spotkanie czas upłynął i przyszło kończyć rozmowę, byliśmy wszyscy troje zapłakani i roztrzęsieni. Oczekujcie więc wielkich emocji i pięknej opowieści.

Zanim jednak relacja ze spotkania prasowego, recenzja i nowy wywiad - zachęcam Was do zapoznania się z treścią wywiadu, który przeprowadziłam z Martine i Geoffreyem pięć lat temu - podczas poprzedniej ich wizyty w Polsce. Zarys historii marki i opowieści o przełomowych dla M.Micallef Parfums decyzjach stanowiące treść spotkania prasowego znalazły się w tamtym, nie tak dawnym przecież, wywiadzie - opowiedziane obszerniej i z większą swobodą. Myślę, że warto wrócić do tego wywiadu przed lekturą kolejnego. Bo nie pytałam o te same rzeczy. Po cóż to czynić? :)


Wywiad z Martine Miccalef i Geoffreyem Nejmanem 2010:

Jutro zaproszę Was na relację z wizyty 2015.
Wywiad wymaga ode mnie sporo czasu i pracy. Proszę o wyrozumiałość.

Miłej lektury.


Komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Nieee... Po takim miłym wywiadzie na pewno będzie się dobrze spało. :)

      Usuń
  2. Odświeżę lekturę jako poprawny wstęp do czegoś bardziej wznioślejszego... ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. To Wy sprawiacie, że to miejsce żyje. :)

Popularne posty